Akikre büszkék vagyunk
A KSZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája pedagógusainak sikerei

Az elmúlt két hónapban iskolánk 3 pedagógusa rangos városi elismeréssel, valamint történelmi témájú dokumentumfilm bemutatóval hívta fel magára, így közvetve iskolánkra is a figyelmet.

Vas Rozália kolléganőnk október 27-én a Rinyamenti közösség az Emberekért elnevezésű pályázat keretében megrendezett első Rinyamenti Találkozón a közoktatásban hosszú időn keresztül végzett kiemelkedő munkájáért kapott városi elismerést.

VasRozalia rinyamentifotob

 

VasRozalia elismerooklevel

Máté Attila a városunk könnyűzenei életében végzett kezdeményező tevékenységéért, igényes zenei szerepvállalásáért a Prológ Nagyatád Alapítvány Pro Communitatis Nagyatád díját kapta a december 11-én megrendezett gálaesten.

MateAttila prologfotob

MateAttila prologdijb

A november 22-i nagyatádi filmbemutatón Deák Szonja kolléganőnk a Galícia földje című első világháborús dokumentumfilm rendezőjeként, operatőreként és vágójaként mutatta meg tehetségét.

DeakSzonja filmb

Kollégáinknak ezúton is gratulálunk és további sikereket kívánunk!