szakmakejszakaja2019gyorke01A Szakmák Éjszakája elnevezésű pályaorientációs rendezvény idén is nagy sikerrel zajlott a Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában.

A zsúfolásig megtelt aulában 13 standon mutatkoztak be az iskolánkban oktatott szakmák illetve helyi és vidéki cégek képviselői valamint iskolánk együttműködő partnerei. A főként családdal, baráti körrel érkező mintegy 200 látogató interaktív módon próbálhatta ki az eladó, kereskedő, burkoló, ipari gépész, festő-mázoló-tapétázó szakmákat illetve láthatott bele a cukrász, a szakács és pincér szakmák alapfogásaiba. A rendezvényt fodrász bemutató, katonai toborzás, a Nagyatádi Egészségfejlesztési Iroda bemutatkozása és élő zene tette színesebbé.

Az elkészült ételek, italok, édességek kóstolásával vált igazán jó hangulatúvá a rendezvény.

Fotók: Györke József