naszi eredmenyNASZI siker az eXtremeMan Nagyatád
XXX. Hosszútávú Triatlon Országos bajnokságon

2020. augusztus 8-án szép sikerrel szerepelt a NASZI tanár-diák csapata – kiegészülve Koltai Zsolt felnőtt vendégversenyzővel - a nagyatádi eXtremeMan, XXX. Hosszútávú Triatlon bajnokság váltóversenyében. Iskolánkat Horváth Tamás és Ludán Gábor tanárurak, valamint Keszericze András és Keszericze Márton 9.A osztályos tanulók képviselték a sporteseményen, akik 11:31:36-os időeredménnyel teljesítették a 3,8 km-es úszás, a 180 km-es kerékpározás és a 42 km-es futás embert próbáló távját, így kategóriájuk előkelő 23. helyén zárták a versenyt.
Gratulálunk a nagyszerű teljesítményhez! 

A NASZI váltócsapatának buzdítására iskolánk tanáraiból és diákjaiból lelkes szurkolócsapat verbuválódott, akik az iskola épülete előtti futópálya szakaszon nagyszerű zene kíséretében, tapssal, kitartásra sarkalló szavakkal, mondatokkal teremtettek jó hangulatot – erőt adva a verseny utolsó szakaszát teljesítő futóknak. S hogy mindez mit jelentett a versenyzőknek, a következő hozzászólásokból is megtudhatod!

szurkolo1

- "A legnagyobb szurkolótábor volt a pályán!!! Köszönjük!"
- "Szenzaciósak voltak! Ezúton is köszönjük!"
- "Nagyon nagy hangulatot csináltak. Köszönjük!"
- "Fantasztikusak voltak a Hölgyek! Nagyon jók voltak!"
- "A legjobb szurkolók! Imádtam őket! Köszi"
- "Na itt jó volt futni!!! Óriási szurkolás, jó zene! Csillagos ötös!!!"
- "Òriàsi csapat volt,vègig ìgy tolták!"

Jövőre is: Hajrá NASZI!

A csapat hivatalos eredménye az EvoChip oldalán látható.

 

További fotók:

csapat1

naszi szurkolok

 

Videó a szurkolócsapatról: