Szeretettel várjuk az érdeklődőket és partnereinket iskolánkba az Európai Szakképzési Hét programjaira!

Plakat3

PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP

2019. december 7.

Iskolánk tanulói, pedagógusai, a Szülői szervezet tagjai, a bevont vállalkozások, partnerek képet kapnak a másodszakma-és továbbtanulás lehetőségeiről, ill. a szakképzésben rejlő lehetőségekről. Emellett sikeres vállakozók ismertetik pályájukat és pályaorientációs szakember segíti az érdeklődők adottságokhoz idomuló szakmatanulási elképzeléseit.

A program helyszíne:
- Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bevont intézmények, 

Célcsoport:vállalkozások:
Pannon Egyetem Nagykanizsai Campusa,  Ékes-Édes Stúdió, Ferrokov Vas-és Fémipari Kft.

- Iskolánk diákjai, szülei

 

PÁLYAVÁLASZTÁSI NYÍLT NAP 1.

2019. október 18.

Látogatóink előbb egy igazgatói, majd egy, a Somogyi Kereskedelmi és Iparkamara által előadott, gyakorlati képzéssel, szakképzéssel kapcsolatos tájékoztatóján vesznek részt. Ezután barátságos légkörben jól képzett oktatók, diákok segítségével ismerhetik meg és próbálhatják ki interaktív módon szakmáinkat.

A program helyszínei:
- Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
- KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma

Célcsoport:
- Általános iskolás diákok, szüleik, pedagógusok és egyéb érdeklődők

Kattints a képre a plakát nagyításához!

 

SZAKKÉPZÉSI SZAKMAI FÓRUM
2019. október 24.

Tájékoztató a SKIK közreműködésével a szakképzésben folyó gyakorlati képzés szabályairól,a gyakorlati képzőhelyek ellenőrzésének szempontjairól,a gyakorlati munkahelyek adminisztációs kötelezettségeiről.

A program helyszíne:
- Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bevont vállalkozások:
TESCO GLOBÁL Zrt. Nagyatádi üzlet, Büttner Fémipari Kft.,Salek Szolgáltató Bt., Európa Pék Kft, Vencel étterem Nagyatád, Hotel Solar Nagyatád, Fehér ló étterem Csurgó, Tóparti Csárda, Korontos Kft.,Kéttibor Kft., Dolo étterem, Mester cukrászda Marcali,Béke étterem Kaposvár,Sziklai Faipari Kft. Diego üzlet Nagyatád,COOP Zrt. Nagyatádi üzletei,SPAR Magyarország Kft. Nagyatádi üzlete,Autras Kft. Lábod,Euronics Műszaki Szaküzlet Nagyatád

Célcsoport: A meghívott gyakorlati képzőhelyek képviselői

 

PÁLYAVÁLASZTÁSI FÓRUM:
2019. november 27.

A vonzáskörzet meghívott általános iskoláinak vezetését, végzős osztályfőnökeit fogadással egybekötött beszélgetésen tájékoztatja iskolánk vezetése az intézményben való továbbtanulási lehetőségekről.

A program helyszíne:
- Kaposvári SZC Nagyat

ádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Célcsoport:
- Általános iskolák képviselői

PÁLYAVÁLASZTÁSI NYÍLT NAP 2.
2019. november 28.

Igazgatói és SKIK tájékoztatót követően a résztvevők virtuális eszközök segítségével, valamint tanulóink, szakoktatóink révén interaktív módon, barátságos légkörben ismerhetik meg a nálunk oktatott szakmák alapjait.

A nyílt napon részt vesz a ZIEHL-ABEGG Kft. Marcali, TESCO GLOBÁL Zrt. Nagyatádi üzlete, Hotel Solar, Bagó és Társa Kft. Nagyatád, és a Somogyi Kereskedelmi és Iparkamara.

A program helyszíne:
- Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Célcsoport:
- Általános iskolás diákok, szüleik, pedagógusok és egyéb érdeklődők