ginop2A programsorozatot a 2019. október 24-i Kortárs kiközösítés megszüntetésére irányuló rendezvény iskolarendőr bevonásával I. esemény nyitotta meg, ahol gyermek-és ifjúságvédelemmel foglalkozó szakember, valamint iskolarendőr közreműködésével vettek részt tanulóink a témával kapcsolatos interaktív beszélgetésen.

Október 24. délutánján a SKIK szakemberei, az iskola vezetése, szakoktatói, szaktanárai és a képzőhelyek szakoktatói folytattak szakmacsoportonkénti beszélgetéseket a Szakmai kerekasztal a szakterületi együttműködések bővítése, együttműködése céljából elnevezésű rendezvényen. A programon 12 gyakorlati képzőhely képviseltette magát mintegy 25 résztvevővel.

 

 

Galéria az október 24-i Kortárs kiközösítés megszüntetésére irányuló rendezvényről:

ozio_gallery_nano

 

ginop drog 2019 10 25Október 25-én Drogprevenciós rendezvénnyel folytatódtak a GINOP-programok, amelyen közel 200 diákunk vett részt. Az interaktív előadást, beszélgetést, valamint a tevékenykedtető feladatokat a Nagyatádi Kórház Egészségfejlesztési Irodájának vezetője és intézményünk iskolapszichológusa koordinálta.

November 7-én intézményünk csatlakozott az Egészségfejlesztési Iroda Drogprevenciós programjához, melynek keretében három előadáson vettek részt diákjaink.

ginop drog 2019 11 07

A programsorozat a 2019. november 15-i „Így lettem szakmám mestere!” elnevezésű eseménnyel folytatódott. A rendezvény első részében egy intézményünkkel munkakapcsolatban álló, vendéglátásban vezető beosztásban tevékenykedő szakembernek - Tamás Istvánnak, a Kapos Hotel étterem vezetőjének - interaktív előadását hallgathatták meg tanulóink. A program második felében pedig iskolánk korábbi tanulója, Bogdán Kornél, az M7 Takarékszövetkezet egyik helyi vezetője mutatta be szakmai életútját. Az interaktív délelőttön mintegy 200 NASZI-s diák láthatott bele sikeres emberek életébe, szakmai előmenetelébe.